Ülkemizde küçük adetlerde tavukçuluk yapmak isteyen vatandaşlarımızın en çok tercih ettikleri kümes çeşidi ÇADIR KÜMES’tir. Çadır Kümes – Tavuk Çadırı, tüm seçenekler arasında fiyat olarak en ekonomik maliyetle kurulabilen, basit yapıya sahip ve bu nedenle hızlı kurulumu gerçekleşen, birkaç saat içinde sizi kümes sahibi yapacak pratik bir çözümdür. Ürettiğimiz büyük metrekareli çadır yapıların montajını profesyonel montaj ekiplerimiz yaparken, ürettiğimiz küçük metrekareli Çadır Kümeslerin kurulumunu bize ihtiyaç duymadan herkes yapabilir. Çadır Kümes – Tavuk Çadırı deyip geçmeyin yine de içeriğinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekir ki Tavuklarınızın refahı yüksek seviyede olsun.
Rahat ve stressiz bir kümes ortamında olan tavuk daha çok yumurtlar.

Ülkemizde faaliyet gösteren Çadır Yapı firmaları genellikle metrekaresi büyük Çadırlar yapma eğilimindedirler. Çünkü küçük metrekareli çadır yapıların imalat süreci daha oyalayıcıdır, bu nedenle işçilik maliyeti de daha yüksektir. İşte bu sebepten ülkemizde hoby tavukçuları genelde küçük metrekareli Çadır Kümes – Tavuk Çadırı bulmakta zorlanmaktadırlar.

Bizim hizmetlerimiz burda devreye girmektedir.
Siz değerli müşterilerimize HIZLI – BASİT – UCUZ ÇÖZÜMLER sunarak isteyen herkesin ÇADIR KÜMES – TAVUK ÇADIRI sahibi olmalarını sağlıyoruz. Üstelik içine konması gereken tüm ekipmanıyla birlikte.
Saygılarımızla.

Copyright 2020
www.cadirkumes.com
WhatsApp chat